WAPOTEC jest uznanym przedsiębiorstwem międzynarodowym 

WAPOTEC GmbH jest uznanym przedsiębiorstwem , które poprzez swoje wysoko wartościoweprodukty oraz fachowe i niezależne doradztwo przy optymalizowaniu procesów, cieszy się międzynarodowym uznaniem.

Zakresem swego działania obejmuje liczne sektory uzdatniania wody. Nasi eksperci wspomagają swoją fachowością osoby odpowiedzialne za wszystkie wymogi planowania i optymalizacji procesu. Wymieniamy się regularnie naszym międzynarodowym doświadczeniem z urzędami, decydentami jak również kierownikami obiektów.

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Familijnym i wyróżniamy się prostą strukturą organizacyjną, dużą siłą innowacyjności (Badania & Rozwój), kompetencją w wspomaganiu klientów oraz różnorodnością uznanych, wysokowartościowych produktów rynkowych. Nie jest naszym celem krótkoterminowe dążenie do optymalizacji zysków, ale raczej długoterminowa praca na rzecz związanych z nami klientów. Nasze bliskie relacje z klientami, gwarantują długotrwałą wartość dodaną dla wszystkich uczestników projektu.

WAPOTEC®Group jest nieformalnym zrzeszeniem kilku niezależnych Firm. Przedsiębiorstwa w WAPOTEC Group są od ponad 30 lat aktywne na światowym rynku gdzie oferują rozwój, produkcję i sprzedaż jedynych w swoim rodzaju opatentowanych produktów i rozwiązań w obszarze basenów pływackich i kąpielowych, wody pitnej, wody w stawach, wody użytkowej i ścieków jak również higieny urządzeń uzdatniających wodę. Poza tym zajmujemy się również projektowaniem, planowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń do elektrolizy, pomiaru/regulacji, dozowania i filtrowania. W chwili obecnej grupa obejmuje:

BCS Balneo-Cosmetic-Systems HandelsgmbH, Salzburg/Austria
TCDO Produktionsgesellschaft m.b.H., Salzburg/Austria
WAPOTEC GmbH/WAPO-Technik GmbH, Salzburg/Austria, St.Laurent/Mont
real, QC (Canada)
WAPOTEC Tratamiento de Aguas S.L., Madrid/Spain

W kooperacji z P&W Invest Vermögens-Verwaltungsgesellschaft m.b.H. dysponujemy Know-How oraz odpowiednimi zasobami aby własność intelektualną móc wylansować na rynkach międzynarodowych.

Wraz z naszą globalną siecią przedstawicieli udało nam się dostosować do specyficznych dla danego kraju wymogów i oczekiwań. Przyjacielskie relacje biznesowe z naszymi partnerami w świecie motywują nas aby nasze działania przenosić na kolejne nowe rynki.