Produkty ⇒ Filter oraz mulitiSorp

WAPOTEC®Filter oraz multiSorp®Materiały filtracyjne

WAPOTEC® specjalizuje się w dostawie wysokowartościowych filtrów budowanych wg Kryteriów Norm DIN, które mogą być adaptowane wg różnych specyfikacji, przygotowywanych na specjalne życzenie klienta.

W filtrach WAPOTEC® o rodzaju budowy Typ E, Typ S i Typ N , do standardowego zakresu dostawy należą WAPOTEC®Hyflow ( opatentowane urządzenie jednostrumieniowe), wziernik szklany, oświetlenie, zawór napowietrzająco/odpowietrzający i inne. Jako opcja , filtry mogą być wysyłane z dopasowanym łożem filtra, w wykonaniu odpornym na ozon, z specjalnie wbudowanymi dodatkami, z dzielonymi/skróconymi nóżkami podstawy itp. Następną możliwością jest wykonanie filtrów z kołnierzami lub na miejscu laminowanych z przeznaczeniem do dalszego wbudowania lub modernizacji.

Filtry mogą być dostarczane o różnych wysokościach i średnicach wewnętrznych od 800 do 3000 mm.

WAPOTEC®Filter przed zamontowaniem w Edmonton

WAPOTEC®Filtry dzięki swojej konstrukcji mają widoczne zalety. W odróżnieniu do awaryjnych (pękających) filtrów krzyżowych , nie ma tu potrzeby częstej wymiany.

Wprowadzanie segmentu filtra WAPOTEC® poprzez wznoszące się wyjście

Filtry WAPOTEC® są bardzo wygodne przy projektach modernizacyjnych, gdyż ich dostawa i wprowadzanie do pomieszczeń może się odbywać w segmentach. Segmenty są następnie przez tych samych monterów którzy zazwyczaj pracują w fabryce na produkcji, łączone na miejscu w całość, dzięki czemu powstaje wysokojakościowa konstrukcja o sprawdzonych własnościach. Istniejące już filtry mogą być przy niewielkim nakładzie kosztów dozbrajane w WAPOTEC®Hyflow dyfuzor, dzięki czemu nastąpi polepszenie efektywność filtracji kłaczków oraz zminimalizowane , wywoływane hydraulicznie, rzucanie łoża fitra.

Dozbrajanie WAPOTEC®Hyflow dufuzora

Dla zapewnienia optymalnej pracy filtra , liczy się naturalnie prawidłowy dobór materiału filtracyjnego. WAPOTEC® ma dlatego możliwość doboru odpowiedniego multiSorp®Filtermedien w zależności od technologii postępowania. Jest możliwa kombinacja różnych jakości dla optymalnego efektu pracy.

Do ciągłej regeneracji materiałów filtracyjnych zawierających węgiel, są przewidziane środki regeneracyjne DesoPur®Pearls (kapslowane, opatentowane) oraz DesoZid®. Do okresowego mycia i regeneracji materiałów filtracyjnych zawierających węgiel , oferowana jest specjalna technologia DesoPur®Verfahren.
© 2011 Wapotec.pl